Komfortowa lokalizacja mieszkania jest chyba największą bolączką osób, szukających nowego lokum w stolicy. Nowe inwestycje budują się niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest istotnie zróżnicowana. Naturalnie im bliżej starego miasta, tym stawka za metr kwadratowy jest wyższa.

Aktualnie jednak stolica jest świetnie skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia liczy się bliskość terenów zielonych oraz dobre infrastruktury dzielnicy.

Gdzie znajdziemy takowe nieruchomości? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest dzielnicą a propos której wielokrotnie mówiło się w zły sposób. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przystępna do życia. jednakże przez lata rozpowszechniane legendy nie są już aktualne. Aktualnie świeże lokale na południowej Pradze cieszą się bardzo sprzedażą. W tym rejonie buduje się bardzo dużo inwestycji deweloperskich. Mieszkańców Warszawy przyciągają również niskie ceny mieszkań, które są niższe niż na przykład na Śródmieściu. Z tego powodu nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego zadłużenia. Ten obszar Warszawy cechuje się komfortowymi architektonicznie blokami i atrakcyjną infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Możemy znaleźć tutaj wielość szkół oraz przedszkoli. Dodatkowo jest tutaj mnóstwozakładów usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w balkony i ogródki..


Autor: Sprawdź nowe mieszkania na południu Pragi – warto