W każdym miasteczku są terytoria, wokół których urosły różnego typu plotki.

Istotnie, w każdej przekazywanej opowieści jest ziarno prawdy. Jednakże, rzeczywistość zostaje taka, że warunki życia w poszczególnych rejonach zmieniają się wraz z kompleksowym rozwojem miasteczka i wysokim standardem życia, którego miernikiem są współczesne czasy. W stolicy do takich terenów należy Praga południowa a także Grochów. Dużo osób odzwierciedla sobie te rejony, jako zapyziałe ulice na których znajdują się stare bloki, a także zniszczone kamienice. Dodatkowym mitem, jest spora przestępczość i brak miejsc rekreacyjnych.W rzeczywistości za takie opowiastki winne są osoby z poza stolicy, którym jeszcze nie udało się dotrzeć na prawy brzeg Wisły. Tymczasem mieszkania na Grochowie posiadają nawał zalet. Oto kilka z nich!

Główną zaletą wykupienia nowego mieszkania zlokalizowanego na Grochowie lub warszawskiej Pradze, jest idealna komunikacja z innymi rejonami miasta.Jest to bardzo dobre rozstrzygnięcie nie tylko dla osób poruszających się autem, ale też dla tych, korzystających z MPK.W tym obszarze mieszczą się dwa ogromne punkty komunikacyjne. Prawobrzeżna Warszawa posiada też bardzo dobrą infrastrukturę edukacyjną. Znajdziemy tu mnogie szkoły a także przedszkola, ale także place zabaw oraz strefy rozrywki dla dzieci.

Kolejnym atutem, jest duża liczba sklepów i przedsiębiorstw usługowych. Na Grochowie na pewno nie będziemy się nudzić. Na tym terenie znajdują się dwa baseny, oraz obszary rekreacyjne jak park Skaryszewski czy jeziorko Kamionkowskie. Zakup nowego mieszkania Grochowie zapewni wysoki komfort życia..