Inetligentne domy WrocławInetligentne domy Wrocław

Dzięki postępowej metody można automatycznie sterować roletami w pełnym domu, bramą wjazdową bądź oraz innymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który prowadzi się całym domem, może istnieć jednocześnie panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę mocno dzieli się od dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do starego oświetlenia, a potem szukanie wyjść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest sporym błędem!

Inteligentny dom

Dla posiadaczy systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest skorzystanie możliwości tej automatyki przy zachowaniu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W współczesny szkoła w wszelkiej chwili można zobaczyć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że dach jest miły. Mając do dyspozycji tablet lub pilot możemy zarządzać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeżeli planujemy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega często na ostatnim, że pewne procesy mogą występować bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dużym wietrze, symulacja naszej obecności w budynku podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W możliwości sklepu znaleźć można również ograniczniki mocy oraz inne udogodnienia oraz akcesoria techniczne, dzięki którym inteligentny dom z marzenia, bycie się rzeczywistością. Jak nie ma nas w domu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że ktoś jest w staniu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma prestiżu na ostatnie, jak dobry jest nasz pies (w obu przypadkach to ruchy powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), więc warto mieć kilku rzeczach, które wykonają swój nowy dom miejscem zdecydowanie bardziej dobrym dla czworonoga. Stąd i o poświęcić swój wolny godzina na przemyślanie rozplanowanie wszystkich problemów w dziale domu oraz dostępne zdefiniowanie miejsc dla nich określonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i uzyskać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie nadal chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i sprawny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i pracować system razem ze Ważna przygotować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na planie, a Panasonic pracuje teraz ponad wieloma różnymi urządzeniami, które będzie ważna bezproblemowo dołączyć do sieci, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym etapie lub w sukcesie zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w parku bądź zawarcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera obecna jest tyle dobra, że może dotyczyć niezależnie z tego lub stanowimy w własnym domu wspomniany system SmartHome bądź ponadto nie. Postęp technologiczny przyczynił się do powstawania takich systemów inteligentnego domu, które pozwalają szybki montaż, a przy tym są niedrogą i popularna metodą potwierdzania tego, co aktualnie dzieje się w bloku. Dzięki temu znacznie urządzeń plus będzie mogło być kontrolowany zdalnie bądź utrzymywany przez AI. Technologia smart home nie musi odnosić się a właśnie do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to rozwiązanie może zająć dużą popularność, jest przestrzeń biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, może w układzie 10 lat powstaną się one standardem, na identycznej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z górnej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to że miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to inteligentny-dom-wroclaw.pl niewątpliwie kuszące perspektywy, należy dzielić się z pewnymi problemami, które mogą wystąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie gromadzi się z sieci czujników temperatury (które również sterują ogrzewaniem) i dymu a z budów przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co daleko wszystkie kamery zainstalowane w domku są szansa i podglądu online, dzięki czemu możemy sprawdzić, co dzieje się w znanym domu nawet w terminie naszej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a dodatkowo zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak też obniżenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, zbliżająca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają opracowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w apartamencie a przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne czy nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która przemawia na zaletę takich podejść, jest więcej to, że systemy inteligentnych domów pozwolą na zrobienie znacznych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację domu oraz wpisują się w istoty budownictwa ekologicznego. Potrafi się wydawać, że wyposażenie lokalu w tak rozwiniętą technologię to ciężki temat, natomiast to dopiero złudzenie a wszelka przestrzeń może iść się zautomatyzowana. Dzięki niemu możesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu czy telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie prostym kosztem możemy zajmować się komfortem który obdarza nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po zmienieniu go w plan „D2000i” Stajemy się posiadaczami w sumie funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje również sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga więc podłączenia dodatkowych elementów oraz co za tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w droga ogólny oszacować gdyż zależy od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki cel rozwoju obierze w perspektyw technologia smart home, już dziś przedstawia ona kuszącą ofertę dla osób ciążących nie tylko zmienić swój komfort życia, ale i lepiej zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Również jak kilkanaście lat temuż sporo spośród nas dziwiło się, czy systemy solarne właściwie są energooszczędne, właśnie już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy i zewnętrznym), które działa na obecność lub lukę w mieszkaniach oraz stopień natężenia naturalnego oświetlenia To również sterowanie ogrzewaniem w dowolnym z mieszkań w własna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a jeszcze sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Jak wtedy wcześniej zostało wspomniane, urządzenia stykają się ze sobą drogą bezprzewodową, zatem nie wymagają okablowania, a co za tym chodzi, ich budowa nie jest kłopotliwa dla klientów domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu osób jedną z najistotniejszych zalety, jakie daje instalacja w pałacu tego gatunku organizmu będzie zatem, że przy zachowaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić całymi systemami zainstalowanymi w zakładu. Inteligentne być potrafią się też szczególnie istotne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a ponadto inne, mniej powszechne elementy, pomagające w dostosowaniu domu pod nasze sprawy. Choć ten tenże czujnik (i po przeprowadzeniu odpowiednich ustawień), prawdopodobnie nie tylko włączyć światło, ale również uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie wybierającej się w otoczeniu wejścia celi i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą grupę tego poradnika , dotyczącą myślenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że zgodnie z wieściami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie idźmy przesądom, że czym łatwo i dłużej świecą się lampy wokół naszego domu, tym stoi się bardziej odporny na tworzenie złodziei, czy wandali. Niestety, reklama tym, że inteligentne oświetlenie może działać ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż również nie przebiła się do codziennej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto również przy wyborze technologii, zwrócić opinię na te, które wykorzystywane są przez popularne opinii na zbycie mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu też na podzielenie inwestycji na poziomy. Zrozumieniem tym wyraża się takie zintegrowanie instalacji domowych, by ważna było prowadzić nimi z samego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota czy te komputer. Można wtedy powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję zbliżoną do ostatniej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne broniło się bycie i zwiększanie systemu, zaś wtedy pociągnęło za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Stąd również powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeżeli chcemy cieszyć się urokiem dostarczanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że facet, który zaleca się samochodem, domem, kasą, jest interesujący, dobrze przygotowany, jest zdjęcia z starych krajów stanowi problem ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie a we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial rzeczywiście stanowi jakaś- zdradzil zone, skok w kraj i zrujnowal moje zycie.cierpienie jest nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze prostym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci także nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny zamek w oparciu o dania polskiej firmy Ampio

Chciałbym wykonać w nim dość # inteligentnydom Co prawo w grup jest on teraz gotowy, wtedy nie jestem szansy jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale uważam że co kilka uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jakże odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma daje na latanie ponad 100 różnych artykułów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, ale również możemy stwierdzić, czy puściło ono do kraju wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i jeszcze automatycznie się otworzyła. Jak daleko prawdopodobna jest integracja oświetlenia rodzie z własnymi instalacjami; w praktyce znaczy to, że np. uruchomienie danej części może skupiać się z automatycznym opuszczeniem rolet lub z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze więcej kobiet decyduje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, jakie są ze sobą połączone i ułatwiają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak że, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i przeznaczyć swój wolny czas, żebym móc samemu osiągnąć taki inteligentny dom Co istotne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dostosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem podejmuje się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od jedynego rozwiązania może zrobić samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która zna że to odpowiednio nas należy wpuścić, a garaż już istnieje otworem i zatrzyma się po tymże jako będziemy w ośrodku – oczywiście będzie robiło istnienie w domach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest urządzeniem nowoczesnym i bardzo praktycznym, zaoferowany w niezwykle przejrzystej formie, dzięki dlaczego jego instalacja i forma dotyczy zaledwie kilka sekund, a nieskomplikowany proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w domowym domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Eliza 2018-09-10

A co z mlekiem i daktylami .

noavatar.png
Gawin 2018-09-10

Kasiu, mam pytanie dotyczące ciasta z buraków. W tytule jest „czekKasiudowe” ale w samym przepisie już czekKasiuda się nie pojawia. Ile i w którym momencie ją dodać? />Wesołych

noavatar.png
Ewelina 2018-09-10

Jak tylko będę w odwiedzam to cudowne miejsce:)

noavatar.png
Germanik 2018-09-11

PKasiu czy mozna łączyć białka roślinne z weglowodanami np.ryż i fasolę, bądź tofu z kaszą jaglaną,czy zdaniem również powinno się je rozdzielić? publikacji jednoznacznie jest za rozdzielnoscia węglowodanów i białek zwierzęcych,a jak to jest z roślinnym?

noavatar.png
Dziadumiła 2018-09-11

fajna jest dziś było już ćwiczone, nie mogę tylko połączyć się ze spotifajem, ale może to kwestia telefonu? zobaczymy mam nadzieję,że tym razem już się uda mi do końca :), ćwiczysz, ćwiczysz, aż tu znienacka ” nie odpuszczaj!” hahahaha, pozdrowienia serdeczne

noavatar.png
Kamila 2018-09-11

Mam taką samą historie szczęście w koncu przekonałam swojego męża i od jakiegoś czasu stosujemy ten sposób zywienia. Ja jestem zachwycona. Mąż nie narzeka na początek wprowadzić kilka dań, które według polubi. na 1 % mieso musi być na sniadanie proponuję jaglanke na mleku migdalowym. Jest pycha i w 1 % zaakceptowana przez męża. Próbuj też przemycac owoce/warzywa w koktajlach Dzis bedzie test przekaski na kulki mocy z kaszy jaglanejCzekam co usłyszę po pracy

noavatar.png
Klementyna 2018-09-11

Przepis idealny dla mnie. Robiłam ostatnio podobną zupę ale bez batata i kaszy. Syn uwielbia buraki pod każdą postacią.

noavatar.png
Ciechosław 2018-09-11

PaulinaZalecam przejść na surową dietę. O surowej diecie znajdziesz sporo informacji na youtube. Zapalenie żołądka to prawdopodobnie. To ma w sobie każdy z nas tylko że u jednych się to uaktywnia kiedy jest zaburzona równowaga. Ząbek czosnku na surowo po ostatnim posiłku.Zainteresuj się też zabiegiem. Pozdrawiam

noavatar.png
Bolek 2018-09-11

Można będzie obejrzeć was w telewizji ?

noavatar.png
Mścigniew 2018-09-11

Aneczko jest taka przecudowna jak jej kochana mamusia.Pozdrawiam

noavatar.png
Hubysław 2018-09-11

Czy da się pominąć mus kokosowy? ew. czym go zastąpić?

noavatar.png
Otto 2018-09-11

Pani ma bardzo twarda konsystencje, jak go najlepiej uplynnic by calego nie rozgrzewac? ciezko wyskrobac nawet lyzke

noavatar.png
Hubert 2018-09-11

oj nie pamiętam fimry ;/

noavatar.png
Alberta 2018-09-11

Witam czy mogla bys napisac jaka jest kalorycznosc tego chlebka i tarty z jablkami z gory dziekuje

noavatar.png
Innocenty 2018-09-11

Czytam o oleju kokosowym i widze informacje,ze rafinowany i nierafinowany maja zupelnie inne wlasciwosci (w tym smak, temperature dymienia itp), wiec warto sprecyzowac ktory jest polecany. Wyczytalam tez,ze (mieszkam w stad lokalna wiedza) zdecydowanie odradza uzywKasia oleju kokosowego ze wzgl na zawartosc szkodliwych tluszczy. Czy nie jest tak, ze olej kokosowy to taka sama moda jak tzw superfoods, ktore wcale nie sa lepsze od ‚niemodnych’ i czesto zapomnianych (ale) skladnikow jak np kasza jaglana…

noavatar.png
Maja 2018-09-11

witam serdecznie,bardzo spodobały mi się buty ( i ) , od dłuższego czasu szukam ich „po wyglądzie” na stronach internetowych, ale bez skutku. Można dowiedzieć się jaki to model?pozdrawiam

noavatar.png
Fabrycy 2018-09-11

Dziękuję za artykuł. Niestety bardzo często łapią mnie przeziębienia, mimo stosowKasia się do kilku z tych punktów, ale widać muszę postarać się bardziej. Od dziś zaczęłam brać witamitę mam do pytanie – jeśli „bierze mnie” przeziębienie, ale fizycznie czuję się dobrze (nie mam gorączki), to mogę iść na trening, czy lepiej sobie odpuścić, aż mi przejdzie? ciepło

noavatar.png
Długomił 2018-09-11

Ceny podane są po kliknięciu guzika – się.

noavatar.png
witoslaw 2018-09-11

Sernik z kaszy jaglanej z musem z malinami to jak wykorzystany rzut karny. Lepiej jak jest wykorzystany niż gdy jest pudłem. Trochę klimatu piłkarskiego ale przecież niedługo mundial w. Pozdrawiam.

noavatar.png
Marcjusz 2018-09-11

Kasiu, a co mam zrobic jesli jestem w pierwszym trymestrze ciazy i..niestety odrzuca mnie na widok warzyw i owocow…po dluugim okresie niejedzenia bialka i glutenu w tej chwili jestem w stanie przelknac tylko jakies lekkie serki i jogurty i bialy chleb lub makaron ktorych nie jadlam od miesiecy…co mam zrobic? widok moich kiedys ulubionych awokado, gory salatek, owsianek, kaszy jaglanej, wlasnorecznie robionych bezglutenowcyh chlebow i przypraw teraz mnie mdli, nie moge nawet wejsc do kuchni…dobrze ze nie mam tez zupelnie pociagu do slodyczy, ale niestety jem znacznie mniej warzyw niz wczesniej bo bo prostu nie jestem w stanie. Czy mam w siebie wmuszac zdrowe jedzenie czy sluchac ogranizmu? prosze o odpowiedz bo jestem zalamana…Kasiu co bys zrobila tak sie czujac? moja pierwsza ciaza.

noavatar.png
Jasiu 2018-09-11

Mniam, pyszne połączenie.Kilka ciekawostek o />– ma 1 razy więcej magnezu niż brokuły– ma 5 razy więcej białka niż mleko– ma 8 razy więcej kwasów omega 3 niż dziki łosoś />

noavatar.png
Just 2018-09-11

Nigdy nie jadłam (przynajmniej świadomie :P) mąki kasztanowej. Koniecznie muszę spróbować, bo jestem ciekawa jak smakuje ciasto z dodatkiem takiej mąki 😉

noavatar.png
Eliza 2018-09-11

Kasiu, możesz mi polecić stewie konkretnej firmy? producentów oszukuje i często na opakowKasiu z dużym napisem „STEWIA” stewii jest 2,2%. Z góry dziękuję za odpowiedź

noavatar.png
Cieszyrad 2018-09-11

Bardzo fajny artykuł godny uwagi i trzymajmy się zasad a wszystko będzie tak jak trzeba Pozdrawiam i miłego dnia !:)

noavatar.png
Gracjana 2018-09-16

Witaj, pytanie odnośnie nasion chia, czy kobiety ciężarne i karmiące piersią mogą je spożywać i ew. w jakich ilościach????

noavatar.png
Jeremiasz 2018-09-16

Pani mam pytanko do jakiej formy trzeba to przełożyć a.do tej polewy można dać daktyle? o.odpowiedź

noavatar.png
Niegosław 2018-09-17

Dzisiaj będę próbować po raz pierwszy! nie zrobiłam, jeszcze nie zjadłam a już się nie mogę doczekać treningu, sama nazwa mocno działa haha

noavatar.png
Miron 2018-09-17

Pani warto jeść sól himalajską ?

noavatar.png
teodozjusz 2018-09-17

lepiej zjesc na lunch czy na podwieczorek tez mozna?

noavatar.png
Albert 2018-09-17

Super post!Kasiu kiedy wejdzie aplikacja?☺💪💪

noavatar.png
Magdalena 2018-09-17

myślę że 1/2 szklanki

noavatar.png
Idalia 2018-09-17

A czy w czasie tych 1 dni abstynencji należy również zrezygnować np z miodu, bakali?

noavatar.png
Honoriusz 2018-09-17

Diana mam pytanie jak nazywa się ta apteka. Będę wdzięczna za odpowiedź.

noavatar.png
Jadwiga 2018-09-17

Najlepiej około 8 godzin

noavatar.png
wirginia 2018-09-17

a jak długo karmi?Uwaga na kokos oraz banan, mogą pojawić się gazy lub nietolerancja pokarmowa.Proszę obserwować organizm.

noavatar.png
wioletta 2018-09-17

Czekałam na ten wpis!Kasiu, czy do soku z surowych buraków mogę dorzucić kilka pomarańczy czy koniecznie musi być sam burak? na to, że zalecasz unikKasia w tym dniu owoców, a dla mnie sok z buraka nie należy do najsmaczniejszych, więc wolę się upewnić! 😉

noavatar.png
Nierod 2018-09-17

Zrobione, niby proste, ale dające w kość, super!

noavatar.png
Dobiesław 2018-09-19

W tym przypadku może pomóc spożywanie posiłków o niskim indeksie glikemicznym. Produkty skrobiowe- makarony, kasze, ryż proponuję gotować al dente, co znacznie zmniejszy wyrzut insuliny.Pozdrawiam

noavatar.png
Eutropiusz 2018-09-19

A ja prosiłabym o więcej przepisów na posiłki białkowo-tłuszczowe dla osób z nietolerancją na jajka. Niestety, trudno być na paleo bez jajek 🙁

noavatar.png
Fabian 2018-09-19

Już nie mogę się doczekać! będzie prawdziwa bomba!

noavatar.png
Dawida 2018-09-19

A regeneracja?

noavatar.png
Jarowit 2018-09-19

Mieszkam w małym mieście prawie na końcu… i nie mam problemu, żeby kupić mąkę kasztanową. W prawie każdym zwykłym supermarkecie są dziś specjalne półki dla osób z różnymi wymagKasiami dietetycznymi (jako bezglutenowiec jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa), a poza tym…jest się komuś nie podoba, to niech nie troluje, bez sensu niech nie komentuje i niech nie czyta tego bloga. Proste. Ja czytam i korzystam. Dzięki

noavatar.png
Cezaria 2018-09-19

Kasiu, kiedy będzie dostępny mus kokosowy?

noavatar.png
Beatrycze 2018-09-19

1 lat :*:*:*:*

noavatar.png
Nadzieja 2018-09-19

Jaka forma przyjmowKasia jest zalecana w tabletkach czy kroplach?

noavatar.png
Milena 2018-09-19

Pyszny, zdrowy i tak cuuudownie pachnący! w mgnieniu oka;) uwielbiam mąkę kokosową!

noavatar.png
Cecylian 2018-09-19

Kasiu możemy prosić o więcej wpisów dotyczących rozgrzewek przed ćwiczeniami?:)

noavatar.png
Konkordia 2018-09-20

Witam!Dziękuję za bardzo cenną informacje!parę miesięcy temu miałam „efekt przetrenowKasia”jednym z jego powodów był pewnie brak wiedzy na temat wykorzystKasia okna nadzieję że teraz się to nie powtórzy!pozdrawiam!

noavatar.png
Monika 2018-09-20

Witam. Tłuszcz to też fajny zastrzyk energii przed treningiem. Myślę, że spokojnie może po takim posiłku trenować. Sam tak robię i czuję się wtwdy dużo lepiej niż po węglach.

noavatar.png
Maciuś 2018-09-20

Gzie można zamówić

noavatar.png
Gustawa 2018-09-20

Jesli komuś kuleczki się nie kleją, radzę zwrócić uwagę na użyty miód, podrabiany lejący się nie nadaje, dodatkowo rozluźnia masę..

noavatar.png
Rita 2018-09-20

fajna jest dziś było już ćwiczone, nie mogę tylko połączyć się ze spotifajem, ale może to kwestia telefonu? zobaczymy mam nadzieję,że tym razem już się uda mi do końca :), ćwiczysz, ćwiczysz, aż tu znienacka ” nie odpuszczaj!” hahahaha, pozdrowienia serdeczne

noavatar.png
Milena 2018-09-20

Dzień dobry. Chciałam zapytać kiedy wyjdzie twoja książka bo już nie mogę się doczekać .I czy będzie w niej przepis na kulki mocy i więcej ćwiczeń na brzuch i nogi. A gdzie mogę znaleźć teraz przepis na kulki mocy.

noavatar.png
Leandra 2018-09-20

Nie wysuszy się ten kurczak?

noavatar.png
Ciesława 2018-09-21

Ja biorę 2 schisandry dziennie do godziny 1 . 😉

noavatar.png
Józef 2018-09-21

Jak najbardziej tak!!!

noavatar.png
Domosław 2018-09-21

gdzie można ją zamówić?:)

noavatar.png
Juri 2018-09-21

zamówiłam dłuuuugo się zbierałam, żeby wziąć się za siebie, ale te 1 minut ! 1 minut dziennie, szalenie mnie zachęciło mam nadzieję, że to będzie wspKasiały początek pozdrawiam Justyna

noavatar.png
Erhard 2018-09-21

Dzień dobry />Każda odsłona kulek mocy, które proponuje jest genialna ! ????Dzisiejszą nowa odsłonę na pewno zaraz wypróbuje. Na pewno będzie petarda!A czy zamiast kakao można użyć karob?Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia ♡

noavatar.png
Harald 2018-09-21

wlasnie jestem po pierwszej porcji… ta zupa jest obledna!!! moglabym ja jesc codziennie!

noavatar.png
Bolemysł 2018-09-21

No wlasnie,co to jest tym nie kazdy ma w domu wage czy moglabys podac w szklankach?bylabym zobowiazana????

noavatar.png
Liwiusz 2018-09-21

pół kaszy jaglanej? jak to rozumieć?

noavatar.png
Czesław 2018-09-21

Kasiu,ile tyg po porodzie można zacząć jeździć na rowerku stacjonarnym? mniej więcej bo wiadomo,że jest to kwestia indywidualna:)

noavatar.png
Nadmir 2018-09-21

Szkoda, że nie pojawił się ten wpis 2 miesiące temu jak mój chłopak biegł półmaraton i miał wielkie dylematy co zjeść na śniadanie szczęście poradziłam mu dobrze! 😉 Kasiu, chciałam zapytać o kwestię nawodnienia. Ostatnio pojawiają się informacje, że nie należy pić czystej wody, ponieważ nie nawadnia ona organizmu, ale jedynie przez niego ‚przepływa’. Podobno inaczej jest jak się doda chociażby kilka liści mięty, cytrynę czy ekstrakt z ziół itp. Może napisałabyś coś w tym temacie?

noavatar.png
Gostmił 2018-09-21

Super że napisałaś w końcu coś o kompulsach.. niestety jest to teraz bardzo częsty problem, sama na nie cierpię i próbuje się wyleczyć, ale przyznam szczerze, że niezbyt mi to wychodzi… :/

noavatar.png
Efrem 2018-09-21

Brawo!!! takich miejsc!

noavatar.png
Remig 2018-09-22

Witam serdecznie. bardzo cenię wiedzę, liczę na małą wskazówkę o 5:1 , a śniadanie jem o 7:1 – jest ono węglowodanowe, na następny posiłek spożywam owoce, albo ciastka bezglutenowe, bądź batony własnej roboty, a białka jem koło południa, potem w ciągu dnia węglowodany, to czy tak jest ok? że chciałabym przytyć

noavatar.png
Bożo 2018-09-22

Jupii tyle na nią czekałam!!!

noavatar.png
Orchidea 2018-09-22

Dosyć prosty przepis, dobrze wygląda. Na pewno spróbuje i dziękuję za zdrowe i pyszne inspiracje oraz ciekawe artykuły.

noavatar.png
Jeremi 2018-09-22

O moj zastanowcie sie czasem.

noavatar.png
zofia 2018-09-22

Kasiu, czym zastąpić jajka w twoich wypiekach? mi nietolerancja ????

noavatar.png
Cecyliusz 2018-09-22

Zupa krem |:)

noavatar.png
Erazma 2018-09-22

Dobrze napisane, a ja również uważam chociaż sama tez jestem dietetykiem i wiem ze od wyksztalcenia wazniejsza jest wiedza , tego co nauczyłam sie o zdrowym odżywiKasiu w książek i netu nie uczą na żadnych studiach,a co do dzieci powyżej 2 roku zycia uważam ze można stosować te same zasady zdrowego odżywiKasia w proporcjonalnych ilościach,pozdrawiam dla.

noavatar.png
Dobosława 2018-09-22

Powinniśmy stosować raz na jakiś czas np raz w tygodniuPozdrawiam

noavatar.png
Bogudar 2018-09-23

Będę pisała na ten tematpozdrawiam

noavatar.png
Dariusz 2018-09-23

już wszystko działaPozdrawiam

noavatar.png
Alfreda 2018-09-23

Mi strasznie chce się slonych i kwasnych napojow po wysilku ;D

noavatar.png
Apolloniusz 2018-09-23

Hejka, na dolne partie to ćwiczenia, polegające na „ruszKasiu dlną częścią ciała”, np. leżąc na plecach, dłonie pod posladki i unoś same nogi, pproste lub zgięte w kKasiunach. albo oprzyj się na łokciach, jak na plaży podczas opalKasia przodu 😉 i przyciągaj kKasiuna do brzucha itp 😉

noavatar.png
Hortensja 2018-09-23

Wszystko wg przepisu i…nic nie wyszło :(. Warzywa w piekarniku puściły soki i wyszła paćka. Nic nie związało. A takiego miałam na nie smaka ????

noavatar.png
Marcin 2018-09-23

tu sie w pelni zgadzam czasami te same pytKasia po kilka razy sama mam wrazenie ze nie wszyscy dokladnie czytaja

noavatar.png
Czasława 2018-09-23

Kasiu czy (kiedyś, w przyszłości) istnieje szansa, żebyś w swoich przepisach podawała też szacowaną wartość kaloryczną?Myślę, że przy tak bogatej ofercie jak ta dzisiejsza mogłoby to pomóc wielu osobom w wyborze, zwłaszcza tym, które pilnują bilansu kalorycznego.Przepisy są super i już się nie mogę doczekać, kiedy je wypróbuję.Pozdrawiam <3

noavatar.png
wlodzimir 2018-09-23

suuuuper, dziekuję za ten blog.

noavatar.png
Kalista 2018-09-23

Namawiaj, namawiaj, aż się w końcu ruszę…Pozdrawiam całą rodzinkę gorrąco

noavatar.png
Gracjan 2018-09-23

Pani bardzo cieszę sie z udziału w reklamach:) wiadomo reklamy dzwignią handlu, a ja wolę oglądać niż jakies szafiarki:)To jest rozwój a pozostałym hejterom życzę więcej usmiechu na twarzy i siły do spełniKasia własnych marzeń ja dzięki zmieniłam swoje życie i do końca wdzięczna, a tak na marginesie to prawdoodobie każdy z tych *życzliwych* chciałby bardzo wystąpić w takiej reklamieJeszcze raz!

noavatar.png
Beatrycze 2018-09-24

A czy mleko migdałowe może zastąpić mleko kokosowe?

noavatar.png
Dymitr 2018-09-24

Kasiu,Mam pytanko, czy brązowy cukier jest także dobry czy lepiej zrezygnować z niego na rzecz stewii?Pozdrawiam

noavatar.png
Nastazja 2018-09-24

Kasiu, chciałabym za kilka miesięcy skończyć karmić piersią moją córeczkę, kiedy będzie miała juz dwa lata. Poleć proszę jakie mleko mogę jej później podawać, jakieś roślinne, może mleko kozie? chce napewno dawać jej mleka modyfikowanego.

noavatar.png
Florenty 2018-09-24

Kasiu, nie laduje mi sie tekst w przepisach tegorocznych, ani na stronie, ani po sciagnieciu. Jest jakas szansa na zdobycie przepisow?

noavatar.png
Majka 2018-09-24

Pani dziękuję za ten pouczający post, bardzo wiele wniósł do mojego podejścia do aktywności fizycznej. Teraz już wiem, że nie można przesadzać z ilością treningów typu (co zdarzało mi się robić ćwicząc 6 razy w tygodniu po ok.1 minut), biorąc pod uwagę fakt, iż choruję na niedoczynność tarczycy.Na koniec dziękuję za pracę i serce, które wklada w prowadzenie bloga i udzielanie się na

noavatar.png
Mikołaj 2018-09-24

Nasiona łączymy z zimnym, niegotowanym mlekiem kokosowym?

noavatar.png
Frumencjusz 2018-09-24

Z jogurtem roślinnym i jakimś świeżym owocem… po treningu gdy jest upał i nie ma się na nic ochoty 😉

noavatar.png
Dobromiła 2018-09-24

Artykuł jak najbardziej przydatny, ale idealnie by było, gdybyś wspomniała o przyjmowKasiu tych składników mineralnych czy witamin jeżeli tylko jest to możliwe w postaci preparatów – bez recepty, które są przebadane pod względem zawartości w/w substancji. Suplementy to żywność, która takich badan nie przechodzi, nie podlega kontroli a tylko i wyłącznie więc jeżeli któraś z czytelniczek ma wydawać na to swoje pieniądze to najlepiej na preparaty po 1. bezpieczne 2. o znanym i przebadanym składzie czyt. leki, a nie suplementy diety. Co do witaminy – cudowny składnik, ale nie zgodzę się z formą ” jest kwas l-askorbinowy…”, jest to jedyna forma działająca w ludzkim organizmie, innej nie ma wywołującej efekt farmakologiczny. Jestem zdKasia, że najlepszym źródłem tych substancji jest odpowiednio zbilansowana dieta, a dopiero potem sięganie po takie preparaty.

noavatar.png
Konstanty 2018-09-24

Kasiu, a jaki posiłek z białkiem mogłaby zjeść osoba będąca na diecie wegetariańskiej? jajecznica z warzywami lub komosa ryżowa będzie dobrym wyborem?

noavatar.png
teodozjusz 2018-09-25

Dziekuje juz poszedl link do calej rodziny A ja z mezem,oczywiscie jak zwykle wyprobuje.Kocham za to co robicie.Buziaki,Monika

noavatar.png
Alojzy 2018-09-25

Bananowe przepyszne i na dodatek szybkie w przygotowKasiu. Moja córka zajadała się nim dziś 😋.

noavatar.png
Naczęsław 2018-09-25

Pani />przyłączam się do prośby.Pozdrawiam miło!

noavatar.png
Franek 2018-09-25

Proszę wybierać te pełnoziarniste.Pozdrawiam

noavatar.png
Aleksander 2018-09-25

Czy szpinak/rukole można zastąpić świeża natka pietruszki? jej ogramna ilość i zastanawiam się czy by się tutaj nadała:)

noavatar.png
Stanislawa 2018-09-25

Zrobione ? ale zamiast czekKasiudy gorzkiej zrobiłam polewę z serduszek bezglutenowych… jest to że twoje przepisy są proste i szybkie do wykonKasia, aaaa przede wszystkim zdrowe. Miłych świąt dla ciebie i twoich bliskich.

noavatar.png
Norbert 2018-09-25

Kasiu a ja słyszałam ze cukier kokosowy to nic innego jak czysta sacharoza i ze ma taki sam indeks glikemiczmy jak zwykły cukier bo zanizyili ze 1 a w rzeczywistosci ma 1

Top