dietaNic w tym dziwnego, pacjentom zależy, aby zabiegi były przede wszystkim skuteczne, ale również aby efekty były naturalne, czasem subtelne, zabiegi mają często na celu uwydatnienie pewnych cech, a nie spowodowanie efektu sztuczności” mówi dr Ewa Rybicka z kliniki Estetica Nova. Wystarczy wspomnieć przykład Kardashianek , które w Stanach Zjednoczonych są najczęściej „kopiowanymi" osobami w branży showbiznesowej oraz Meghan Markle , nosie której marzy coraz więcej kobiet, a w branży beauty mówi się już efekcie Meghan. Osobom, które zauważyły pierwsze oznaki starzenia i poprzez działania profilaktyczne chcą opóźnić ten proces, a także tym, które chcą zniwelować istniejące już zmarszczki.

Medycyna estetyczna - komu szczególnie polecamy zabiegi? Medycyna estetyczna jest skutecznym orężem w walce młodą skórę, piękne ciało i przede wszystkim dobre samopoczucie. Centrum Medycyny Estetycznej Hipokrates w Szczecinie powstało właśnie po to, żeby osobom borykającym się z problemami dermatologicznymi ów komfort życia przywrócić.

Anlaya Day Spa umożliwia dążenie do doskonałości poprzez wiele zabiegów. Specjalne urządzenia pozwalają na przeprowadzenie zabiegów ambulatoryjnych, bez konieczności pobytu w szpitalach i przechodzenia długich rekonwalescencji. Medycyna estetyczna korzysta z różnych preparatów, opartych głównie na składnikach pochodzenia naturalnego, które dobrze oddziałują na skórę.

Posiadam odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie i chętnie służę poradą przy wyborze odpowiednich zabiegów. Odpłatność należna za każdy zabieg ustalana jest indywidualnie z każdym pacjentem, zależnie od zakresu zabiegu, zastosowanej metody leczenia i ilości zużytych preparatów. Oferujemy Państwu profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz niezbędne konsultacje.

Indywidualne podejście do każdego Pacjenta daje możliwość dobrania najwłaściwszej metody leczenia, co przekłada się na efekt końcowy zabiegu oraz jego trwałość. Dzięki bogatej ofercie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą skutecznie zniwelować oznaki mijającego czasu. Lekarz wykonujący zabieg jest przeszkolony w zakresie stosowania preparatu Botox i potrafi precyzyjnie określić miejsca, w które trzeba podać lek, aby uzyskać optymalne rezultaty.

Stosuje się ją w niewielkiej, specjalnie dobranej ilości tak, że działa ona tylko na mięśnie, w które została podana. Zastanówmy się jednak, jak nasze zmarszczki odbierane są przez otoczenie? Powszechnie wiadomo, że aby pozostać zdrowym oraz wyglądać i czuć się dobrze, należy dbać kondycję fizyczną oraz stosować zbilansowaną dietę.

Medycyna estetyczna do Polski dotarła w latach 90. XX w. Przy Polskim Towarzystwie Lekarskim powstała w tym okresie Sekcja Medycyny Estetycznej, pierwsza rodzima organizacja na rzecz popularyzacji medycyny estetycznej w środowisku medycznym i poza nim. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, podjęliśmy decyzję rozpoczęciu współpracy z bankiem Santander Consumer Bank SA. Dzięki czemu, za zabiegi chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i stomatologii, można płacić w systemie ratalnym, bez angażowania środków własnych. Dlatego zabiegi, które wykonujemy dobieramy z największą precyzją, aby u naszych Pacjentów w sposób naturalny podkreślić największe atuty urody.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, skoncentrowane są na regeneracji skóry i eliminowaniu objawów procesu starzenia. Dodatkowo przed budynkiem są liczne miejsca parkingowe oraz jest również bezpłatny garaż podziemny, dzięki czemu nie ma najmniejszego problemu z zaparkowaniem. Posiada duże doświadczenie w zabiegach wolumetrycznych twarzy oraz w tzw.

Oferta Kliniki Urody obejmuje między innymi takie zabiegi jak: makijaż permanentny brwi, oczu i ust, powiększanie ust, wypełnianie toksyną botulinową, osocze bogatopłytkowe czy nici PDO.

Top